Morena

Serwis poświęcony dzielnicy Gdańsk Morena

Wiadomości

stat

Nowa jakość fryzjerstwa na Morenie

Osiedle CentralPark na Morenie robiło wrażenie od samego początku. Nazwa i wysokie budynki rodem z Nowego Jorku przyciągają uwagę niejednego mieszkańca Gdańska. To właśnie w tym miejscu w weekend otwarto całkowicie nowy designerski i gustowny salon fryzjerski - Love Hair & Barber.Właścicielką nowego salonu fryzjerskiego jest Magdalena Skrzydlińska. To wyjątkowa pasjonatka, która przez ponad dekadę pod okiem mistrzów fryzjerstwa nabierała doświadczenia w salonach fryzjerskich.

- W trakcie nauki w szkole zawodowej odbyłam praktyki w salonie przy ul. Długiej, jednak to była tylko nauka. Prawdziwego fryzjerstwa nauczyłam się w słynnym wrzeszczańskim Studiu Wella u pana Józefa Świniarskiego. Proszę mi uwierzyć, w tamtym salonie, jak na ówczesne czasy, czuć było Zachód. Szef dał mi szansę, a ja ją wykorzystałam i zostałam tam ponad sześć lat - mówi Magdalena Skrzydlińska.

Doświadczenie i własne grono klientówWłaścicielka salonu Love Hair & Barber zaczęła wyrabiać własną markę, czyli nazwisko. Przez kolejne lata zyskiwała coraz większe grono klientek, które przychodziły już tylko do niej. Stąd wziął się pomysł na założenie własnego salonu.

- Własny salon to spełnienie moich marzeń i sposób na wyjście do ludzi. Love Hair & Barber powstało z miłości i pasji, już teraz chcę podziękować komuś wyjątkowemu i bliskiemu memu sercu - dziękuję Myniu. Jeśli chodzi o CentralPark uważam, że jest to miejsce poniekąd prestiżowe. Ponadto Morena jest świetnie skomunikowana z innymi częściami miasta, dlatego wybór padł na to, a nie inne miejsce - mówi Magda Skrzydlińska.
W nowo otwartym salonie jest przestronnie, nowocześnie i minimalistycznie. Wewnątrz znajdziemy też elementy drewniane ocieplające całe wnętrze. To salon urządzony z gustem, smakiem i klasą. W środku znajduje się pięć stanowisk fryzjerskich i jedno (odosobnione) barberskie. Salon oferuje praktycznie wszystkie usługi, jakie zawarte są w zakresie pielęgnacji, stylizacji czy dbałości o włosy. Strzyżenie męskie rozpoczyna się od 53 zł, a damskie ze stylizacją od 96 zł.

Ciekawe indywidualnościZespół na czele z Magdą Skrzydlińską tworzą: Paulina Londkowska (fryzjer-stylista), Natalia Bladowska (fryzjer-asystent) i Adrian Jakubiszyn (barber). To młody, ale jakże oryginalny i zgrany zespół, pełen niebanalnych i wyjątkowych pomysłów.

- Cieszę się, że mam luźny zespół, który nie tworzy schematów. Każdy z nas ma inny charakter i temperament. Potrafimy się dopasować i współpracować. Często przeprowadzamy wspólne konsultacje przy jednym kliencie. Dzięki temu efekt jest jeszcze lepszy - mówi Magda Skrzydlińska.

Wyjątkowa marka i współpraca z wizażystkąWarto dodać, że Love Hair & Barber należy do wąskiego grona salonów pracujących na kosmetykach ekskluzywnej australijskiej marki Kevin.Murphy. Produkty tej firmy nie zawierają szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych oraz nie są testowane na zwierzętach. Salon współpracuje też z wizażystką, stylistką i charakteryzatorką - panią Ewą Szpieg. Jej usługi również można zamówić, informując odpowiednio wcześniej salon.


W salonie Love Hair & Barber panuje równość- Nieważne, czy ktoś przychodzi na podcięcie grzywki, czy kosztowną koloryzację, każdy traktowany jest tak samo. To samo dotyczy naszego personelu, każdy miał swój udział na etapie projektowania i każdy czuje się tutaj jak w domu - kończy Magda Skrzydlińska.
Szczególne podziękowania dla naszej niezastąpionej projektantki Patrycji Radomskiej oraz dla koorydynatorki Patrycji Krzywak, a także dla wykonawców: Flize-Gres, JD Kasprzak i dla naszych partnerów: Kevin.Murphy (Łukasz Szelestwowski), Veba.pl i Pink Media-Fotobudka.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (61)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Galeria zdjęć dzielnicy Morena

  Pozostałe wiadomości z dzielnicy Morena

  Pozostałe newsy

  Forum dzielnicy Morena

  • Dziewczyny, czy znacie aktualny koszt wizyty u...

   2 odpowiedzi
  • Budynek powstaje na styku dwóch...

   13 odpowiedzi
  • Mieszkanie na osiedlu Słoneczna Morena kupione...

   2 odpowiedzi
  • Studio Morena powstaje przy ul. Rakoczego, w...

   104 odpowiedzi
  • Chodzi mi o ambiente w okolicy Jaśkowej Doliny

  • Czy ktoś się orientuje jaki może być czynsz z...

  • Zielona Aleja powstaje na Morenie, w...

   8 odpowiedzi
  • Jak tam moi drodzy, co nowego na naszym osiedlu...